HOTELL & OVERNATTING

Thon Hotels

Bygg Reis Deg har en egen avtale med Thon Hotels hvor du selv kan velge hvilket område du ønsker å bo. Følg denne linken: Thon Hotels – Bygg Reis Deg 2019 avtale

Ta kontakt med Thon Hotels Service Center om du har spørsmål eller trenger hjelp. Tlf (+47) 21 49 69 00 – Bemannet mandag til torsdag 08-21, fredag 08-18. Eller send epost til service@olavthon.no.

Vi svarer innen 24 timer eller første virkedag etter helg og helligdager.

Scandic Hotels

Fra 16.oktober 2018 er det mulig å bestille rom på www.scandichotels.no ved å oppgi vår bestillingskode: BYGG102019. Deretter oppgir dere dagene dere ønsker å overnatte. Dersom du ønsker å bestille rom før den tid er det bare å ta kontakt med de respektive hoteller og oppgi samme kode. Tilbudet gjelder for alle bestillinger før 16.april 2019.

Vi har avtalt følgende priser:

Rom/frokost per enkeltrom per natt NOK 1790,-

Rom/frokost per dobbeltrom per natt NOK 1990,-

 

Dersom du har spørsmål er det bare å ta direkte kontakt med hotellet:

Scandic St. Olavs

Epost: stolavsplass@scandichotels.com

Beliggenhet: Scandic St.Olavsplass

Telefon: 23 15 56 00

Scandic Victoria

Epost: victoriaoslo@scandichotels.com

Beliggenhet: Scandic Victoria

Telefon: 24 14 70 00

Scandic Holberg

Epost: holberg@scandichotels.com

Beliggenhet: Scandic Holberg

Telefon: 23 15 72 00

Scandic Solli

Epost: solli@scandichotels.com

Beliggenhet: Scandic Solli

Telefon: 23 15 57 00

Scandic Lillestrøm

Epost: lillestrom@scandichotels.com

Beliggenhet: Scandic Lillestrøm

Telefon: 23 00 23 00

 

For mer informasjon om booking av Scandic Hotels kan du ta kontakt med Mathias Scott Pascual på tlf: +47 92 88 92 59 eller mail: Mathias.Pascual@scandichotels.com

Nordic Choice Hotels

Bygg Reis Deg har en egen avtale med Nordic Choice Hotels hvor du selv kan velge hvilket område du ønsker å bo. Hotellbookingen åpner 11.måneder før messen. Bruk bestillingskoden brd2019 og Følg denne linken: Nordic Choice Hotels – Bygg Reis Deg 2019 avtale

 

For mer informasjon om avtalen med Nordic Choice Hotels kan du ta kontakt med Nicoline Soteland på tlf: +47 41 21 32 12 eller mail: nicoline.soteland@choice.no

Share this: